close× Zadzwoń 41 354 30 72
Kiehl Vinoxin - płyn do stali szlachetnej i powierzchni kwasoodpornych Vinoxin jest wysokoaktywnym produktem czyszczącym na bazie kwasów w roztworze gotowym do użycia. Nie zawiera ani barwników ani substancji zapachowych. Vinoxin myje delikatnie wszystkie kwaso- i wodoodporne powierzchnie w kuchniach i zakładach przemysłu spożywczego. Usuwa osady wapienne i osady kamienia kotłowego oraz związane w nich zabrudzenia tłuszczowe i olejowe pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Wysycha bez smug i pozostawia brylantowy połysk.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0696

Dostępne opcje :

18.73

18.73Kiehl Vinoxin
Płyn myjący do stali szlachetnej i powierzchni kwasoodpornych. Vinoxin jest wysokoaktywnym produktem czyszczącym na bazie kwasów w roztworze gotowym do użycia. Nie zawiera ani barwników ani substancji zapachowych. Vinoxin myje delikatnie wszystkie kwaso- i wodoodporne powierzchnie w kuchniach i zakładach przemysłu spożywczego. Usuwa osady wapienne i osady kamienia kotłowego oraz związane w nich zabrudzenia tłuszczowe i olejowe pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Wysycha bez smug i pozostawia brylantowy połysk. Stosowanie produktu na powierzchniach wrażliwych na kwasy prowadzi do nieodwracalnych szkód materiału.

SKŁAD (wg 64812004/WE)
Nieorganiczne kwasy, niejonowe związki powierzchniowo- czynne < 5%, inhibitory korozji.
pH (roztworu roboczego): ok. 1,5

OBSZAR ZASTOSOWANIA
Do wszystkich kwaso- i wodoodpornych powierzchni i przedmiotów znajdujących się przede wszystkim w kuchniach i zakładach przemysłu spożywczego takich jak: powierzchnie robocze oraz wózki i szyny transportowe z nierdzewnej stali szlachetnej i materiałów kwasoodpornych.

SPOSÓB UŻYCIA
Nosić odpowiednie rękawice ochronne.

Przed pierwszym użyciem należy sprawdzić w niewidocznym miejscu odporność materiału na działanie środka.

Mycie powierzchni:
Nierozcieńczony produkt rozprowadzić na powierzchni, czyścić miękką szmatką lub gąbką, na zakończenie spłukać gruntownie wodą.

Fugi wrażliwe na działanie kwasu należy wcześniej zmoczyć wodą. Powierzchnie sąsiadujące wrażliwe na kwasy należy wcześniej zabezpieczyć.

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego zastosowania produktu!

ZUŻYCIE NA M2
Mycie powierzchni: 5 ml

Produkt nie jest produktem konsumenckim w myśl dyrektywy 1999/44/WE Art. 1!

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj