close× Zadzwoń 41 354 30 72
Antyzmęczeniowa, Antypoślizgowa Mata Kleen Kushion Gumowa, antypoślizgowa mata przeznaczona do stosowania zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Dzięki formule spieniania gumy z której jest wykonana może być także stosowana jako mata antyzmęczeniowe na stojących stanowiskach pracy warsztatach, halach produkcyjnych, kuchniach, barach, przemyśle spożywczym i chemicznym.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 3017

Dostępne opcje :

265.78

265.78

664.45

1 048.77


Kleen-Kushion to mata robocza uniwersalnego zastosowania do wewnątrz i na zewnątrz. Wykonana ze spienionej gumy jest ergonomiczna, antyzmęczeniowa i antypoślizgowa. Dedykowana do stanowisk pracy stojącej, między innymi w halach produkcyjnych, warsztatach, pomieszczeniach z mokrą podłogą, przy produkcji chemicznej, w kuchniach, stołówkach, kantynach i innych.

Jest antyzmęczeniowa poprzez zastosowanie spienionej gumy. Możliwe jest zwiększenie wydajności pracowników, ponieważ mata skutecznie odciąża kręgosłup, mięśnie i stawy. Dzięki temu niwelowany jest ból pleców i kontuzje pracowników, którzy rzadziej przebywają na zwolnieniu chorobowym. Jest uniwersalna, można ją użytkować tak wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Nadaje się zarówno do pomieszczeń suchych, jak i obszarów z mokrą podłogą.

Ma antypoślizgowy spód za sprawą zastosowania prawdziwej gumy nitrylowej. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Dodatkowo powierzchnia maty otrzymała specjalną kratkowaną strukturę, która polepsza przyczepność. Kleen-Kushion można stosować na ogrzewaniu podłogowym, a przy stosowaniu się do naszych zasad eksploatacji i konserwacji otrzymasz 2 lata gwarancji.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Na stanowiskach pracy stojącej.

Uniwersalne zastosowanie, w halach produkcyjnych, warsztatach, pomieszczeniach z mokrą podłogą, przy produkcji chemicznej, w kuchniach, stołówkach, kantynach i innych.

MATERIAŁY
W całości wykonana ze spienionej gumy nitrylowej.

ROZMIARY
60 x 85 cm
85 x 150 cm
115 x 175 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj