close× Zadzwoń 41 354 30 72
Nasze maty można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie, w dużych korporacjach handlowych, w szpitalach i hotelach, w samolotach, pociągach i samochodach oraz na liniach produkcyjnych w fabrykach. Wyjątkowa jakość i fotorealistyczny nadruk pozwalają nam produkować maty o bardzo szerokim zakresie zastosowań, od prostej wiadomości powitalnej, po skomplikowane logo firmy.

O Firmie

Kleen-Tex jest jednym z wiodących producentów mat na świecie. Firma powstała ponad pół wieku temu w amerykańskim mieście LaGrange a opracowanie pierwszej gumowanej maty tkaninowej stało się podstawą sukcesu na całym świecie. Dziś nazwa Kleen-Tex jest synonimem ducha innowacji, najnowocześniejszych możliwości produkcyjnych i drukowania, szerokiej gamy produktów, które zaspokoją wszelkie możliwe wymagania i doskonałą obsługę klienta.

Profesjonalne maty można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie, w dużych korporacjach handlowych, w szpitalach i hotelach, w samolotach, pociągach i samochodach oraz na liniach produkcyjnych w fabrykach. Wyjątkowa jakość i fotorealistyczny nadruk pozwalają produkować maty o bardzo szerokim zakresie zastosowań, od prostej wiadomości powitalnej po skomplikowane logo firmy. Wszystkie maty są produkowane wyłącznie w Europie na rynek europejski, są certyfikowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dostarczane wraz z pełną gwarancją.

Od 2008 roku firma DTJ zajmuje się sprzedażą produktów Kleen Tex. Potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi w zakresie mat wejściowych, reklamowych i ochronnych było uzyskanie w czerwcu 2017 roku certyfikatu Dystrybutora produktów Kleen Tex w województwie świętokrzyskim.

PHU DTJ Tomasz Jurczak
Dystrybutor Produktów Kleen-Tex

Zbożowa 9 C
25-416 Kielce
woj. Świętokrzyskie
tel.: 41 354 30 72