close× Zadzwoń 41 354 30 72
Antyzmęczeniowa Antypoślizgowa Mata Kleen-Thru Plus Gumowa , antypoślizgowa, antystatyczna mata przeznaczona do branży spożywczej, gdzie szczególnie ważne jest utrzymanie higieny. Ze względu na zawartość w swojej strukturze dodatku antybakteryjnego i możliwości łączenia w większe moduły na ciągach komunikacyjnych jest idealnym rozwiązaniem stosowanym w gastronomii, kuchniach, barach, przetwórstwie spożywczym oraz szatniach i przebieralniach .
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 3137

Dostępne opcje :

318.20

318.20

683.83

11.54


Kleen-Thru Plus to gumowa mata higieniczna do użytku wewnątrz budynków. idealna jeśli ktoś szuka maty dla branży spożywczej, m.in. do kuchni, barów, hoteli, gastronomii i cateringu, pomieszczeń z mokrą podłogą, zakładów przetwórstwa spożywczego (mięsnego, mleczarskiego, etc.).

Jest higieniczna, a precyzyjniej: w strukturę maty wprowadzono antybakteryjną substancję na bazie cząsteczek srebra. Dzięki takiemu zabiegowi mata nie pozwala na rozwój bakterii i grzybów oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Jest też odporna na oleje, smary i rozpuszczalniki. Substancja antybakteryjna związana jest z matą na stałe, nie wyparuje, nie można jej zeskrobać, czy też wypłukać. Mata nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Ma perforowaną konstrukcję, która zapewnia skuteczny drenaż płynów. Niezależnie od tego, czy będzie to woda, sok, czy inna ciecz, zostanie ona skutecznie odprowadzona z maty, minimalizując prawdopodobieństwo poślizgnięcia się.

Kleen-Thru Plus ma właściwości antyzmęczeniowe dzięki zastosowaniu kompozycji ze specjalnej miękkiej pianki i elastycznej gumy nitrylowej. Mata zwiększa bezpieczeństwo i higienę pracy, szczególnie na stanowiskach, gdzie dominuje praca stojąca. Odciąża kręgosłup, stawy i mięśnie, przez co pracownicy są wydajni i efektywni. Jest też antypoślizgowa, co zostało osiągnięte poprzez użycie prawdziwej gumy nitrylowej i żebrowanej struktury powierzchni. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje.

Na Kleen-Thru Plus można też łatwo wjechać wózkiem: transportowym, cateringowym, zakupowym, etc. Niskoprofilowe krawędzie umożliwiają swobodne wjechanie i przejechanie przez matę. Wszystko bez zauważalnych szarpnięć, używania siły, czy unoszenia wózka. Miękka powierzchnia maty amortyzuje upadki przedmiotów, szczególnie tych delikatnych szklanych, czy porcelanowych. W wielu przypadkach może uratować spadające przedmioty przed rozbiciem, co jest szczególnie istotne w gastronomii, cateringu, czy za barem. Dodatkowo Kleen-Thru Plus jest antystatyczna, a zatem zmniejsza nagromadzony ładunek elektryczny, co w kontakcie z wilgocią i rozlanymi płynami może okazać się istotne. Ponadto mata jest odporna na działanie światła, więc nie blaknie i nie odbarwia się i dłużej można cieszyć się wartościowym produktem. Przy stosowaniu się do naszych zaleceń dotyczących eksploatacji i konserwacji otrzymasz 2 lata gwarancji. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Do kuchni, barów, hoteli, gastronomii, cateringu, pomieszczeń z mokrą podłogą, zakładów przetwórstwa spożywczego (owocowo-warzywnego, mięsnego, mleczarskiego, innych).

MATERIAŁY
W całości wykonana z gumy nitrylowej.

Spód z antypoślizgowymi wypustkami.

Temperatura łamliwości według ISO 812 = -30°C

ROZMIARY
86 x 60 cm
86 x 143 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj