close× Zadzwoń 41 354 30 72
Antyzmęczeniowa Mata Kleen Ergo Zastosowanie mat ergonomicznych, anty-zmęczeniowych ma ogromny potencjał handlowy i ekonomiczny, biorąc pod uwagę sumę dni jakie tracimy w pracy co roku w związku z chorobami kręgosłupa, stawów i mięśni. Ergonomia wywiera znaczny wpływ na ekonomię firmy, minimalizowanie kosztów pracy i osiąganie korzyści związanych z promocją zdrowego trybu pracy i motywowania pracowników.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :


Zastosowanie mat ergonomicznych, anty-zmęczeniowych ma ogromny potencjał handlowy i ekonomiczny, biorąc pod uwagę sumę dni jakie tracimy w pracy co roku w związku z chorobami kręgosłupa, stawów i mięśni. Ergonomia wywiera znaczny wpływ na ekonomię firmy, minimalizowanie kosztów pracy i osiąganie korzyści związanych z promocją zdrowego trybu pracy i motywowania pracowników.

Długie okresy wykonywania pracy w pozycji stojącej mogą prowadzić do problemów z plecami, a także nogami i stopami. Bardzo często występują wtedy napięcia mięśni, sztywność stawów, stany zapalne i żylaki.

Bardzo użytecznym i cennym wkładem w bezpieczeństwo w miejscu pracy i dobre samopoczucie pracowników jest wyposażenie stanowisk roboczych w specjalne maty anty- zmęczeniowe.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Stacje robocze

Lady

MIejsca pracy stojącej

MATERIAŁY
Guma SBR (na bazie kauczuku)

ROZMIARY
135 x 100 cm

Wysokość

Zależy od rodzaju

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj