close× Zadzwoń 41 354 30 72
Antyzmęczeniowa Mata Kushion Koil Gumowa mata antypoślizgowa i antyzmęczeniowe stosowana przy stojących stanowiskach pracy. Dzięki wysokiej jakości gumy z której jest wykonana może być stosowana wszędzie tam gdzie istnieje ryzyko poślizgnięcia się na mokrej powierzchni tzn. bary, kuchnie przemysłowe, gastronomia.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :

290.58

290.58

581.13

1 162.25

917.28


Kushion-Koil to gumowa mata przemysłowa do wnętrz. Ma ergonomiczną, antyzmęczeniową konstrukcję, rewelacyjnie sprawdzi się na stanowiskach, gdzie dominuje praca stojąca, obszarów z wilgotną podłogą, barów, profesjonalnych kuchni, gastronomii.

Jest ergonomiczna i antyzmęczeniowa o konstrukcji z miękkich, piankowych, masujących wypustek oraz elastycznej gumy nitrylowej. Odciąża kręgosłup, stawy i mięśnie, polepsza komfort i higienę pracy. Pracownicy są dzięki temu wydajni, nie ulegają przemęczeniom i kontuzjom, rzadziej przebywają na zwolnieniu. Doskonałe rozwiązanie na stanowiska do pracy stojącej. Charakteryzuje się świetną izolacją termiczną, przez co chroni stopy przed bijącym z podłoża zimnem. Z kolei dzięki swej elastycznej konstrukcji niweluje nierówności podłoża na stanowisku pracy.

Kushion-Koil jest antypoślizgowa, a to za sprawą zastosowania prawdziwej gumy nitrylowej. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Dodatkowo Kushion-Koil nadaje się na ogrzewanie podłogowe, a przy stosowaniu się do naszych zaleceń dotyczących eksploatacji i konserwacji otrzymasz 2 lata gwarancji. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Do pracy stojącej, w gastronomii, cateringu, profesjonalnych kuchniach, barach, pomieszczeniach chłodnych, z mokrą podłogą, na stanowiskach w halach produkcyjnych

MATERIAŁY
W całości wykonana z gumy nitrylowej.

Spód z dodatkowymi wypustkami

ROZMIARY
75 x 85 cm
85 x 150 cm
85 x 300 cm
115 x 175 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj