close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Green-Horse Ekologiczna mata wejściowa wykonana z włókna pochodzącego z recyklingu butelek typu PET. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zmniejszyć ilość zabrudzeń wnoszonych do domu, hotelu, obiektu użyteczności publicznej i jednocześnie wspierać czystość naszej planety.

Dostępne Kolory : Smokey Black
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :

415.44

415.44

519.31


Dla wszystkich klientów szukających trwałych rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu oferujemy ekologiczne maty wejściowe Green-Horse. Jako dodatek do runa w matach wykorzystano przetworzone tworzywo z butelek PET, dzięki czemu przyczyniają się one do zmniejszenia zanieczyszczenia naszej planety.

Mata wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem – przeznaczona jest głównie do stosowania we wnętrzach, między innymi przed wejściami do obiektów i ich części, na korytarzach, przed windami czy też przed recepcjami. Bardzo dobrze zatrzymuje wszelkiego rodzaju zabrudzenia niesione na obuwiu, a także wchłania wilgoć. Zapewnia również wysoką odporność cieplną.

Mata Green-Horse dostępna jest w dwóch najpopularniejszych, uniwersalnych kolorach do wyboru – czarnym i czerwonym, dlatego można dopasować je łatwo do praktycznie każdej przestrzeni. Dzięki specjalnemu wykończeniu tworzywa kolory są odporne na płowienie, dlatego jako wycieraczka będzie prezentować się atrakcyjnie przez lata. Mata może być wykonana w różnych wariantach rozmiarowych do wyboru – o maksymalnej długości wynoszącej 400 centymetrów.

Dostępna w naszej firmie Kleen-Tex mata Green-Horse spełnia również wymagania normy EN 13501-1 i posiada 2-letnią gwarancję przy stosowaniu się do zasad eksploatacji i konserwacji.

Dzięki swojej specjalnej konstrukcji i zastosowanym materiałom ekologiczne maty wejściowe Green-Horse to najlepszy wybór dla każdego, kto ceni czystość w budynku i jednocześnie zależy mu na ochronie środowiska. Zachęcamy do zakupu maty w naszej firmie Kleen-Tex!

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Przed wejściami, w korytarzach, przed windami, recepcjami

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % Poliester (PET)

Spód: 100 % guma nitrylowa

ROZMIARY
Specjalne rozmiary

SZEROKOŚĆ
85, 115, 150 cm z rantami

DŁUGOŚĆ
do 4 m

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj