close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Jet-Print Light Antypoślizgowa, podgumowana wewnętrzna mata, na której można umieścić projekt logo lub inny dowolny nadruk. Stosowana zarówno jako mata reklamowa jak również wycieraczka usuwająca zabrudzenia wnoszone z zewnątrz na butach. Dzięki zmniejszonej ilości gumy mata ma niższą wysokość i wagę na m2, a co za tym idzie łatwiej mieści się do domowej pralki. Jet Print Light jest stosowana zarówno w miejscach publicznych jak i gospodarstwach domowych.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 3162

Dostępne opcje :

565.58

565.58


Jet-Print Light to wewnętrzna mata z możliwością jej personalizacji. Oprócz tego, że posiada świetne właściwości użytkowe, można na niej umieścić dowolny nadruk. Niski profil maty pozwala na umieszczenie jej pod drzwiami z wąskim prześwitem. Dedykowana do miejsc o intensywnym ruchu pieszym, przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w instytucjach, firmach, innych obiektach użyteczności publicznej.

Mata wyśmienicie dba o wizerunek. Indywidualnie przygotowana mata z logo, napisem, czy grafiką sprawdzi się jako wsparcie przy budowaniu wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, czy jako reklama na podłodze. Jednocześnie mata Jet-Print Light utrzymuje czystość i higienę. Świetnie zatrzymuje zabrudzenia oraz wodę i zapobiega przed nadmiernym rozprzestrzenianiem się bakterii w budynku. Tym samym obniża koszty sprzątania obiektu. Mniej zabrudzeń wewnątrz pomieszczeń oznacza mniejsze nakłady na środki czyszczące i brak konieczności częstego sprzątania.

Wycieraczka jest również antypoślizgowa i antystatyczna. Spód maty wykonany jest z gumy nitrylowej i dodatkowych wypustek zapobiegających przesuwaniu się maty. Ograniczone zostaje ryzyko poślizgnięcia się, upadku i ewentualnych urazów. Jako mata o właściwościach antystatycznych niweluje nagromadzony ładunek elektryczny. Ponadto Jet-Print Light jest trwała i wytrzymała. Solidne włókna poliamidowe i trwałe połączenie ze spodem zapewniają wieloletnie użytkowanie nawet w miejscach o wysokim natężeniu ruchu. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe, a przy stosowaniu się do naszych zaleceń eksploatacji i konserwacji produktu udzielamy 2 lat gwarancji. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Przy wejściach, recepcjach, w poczekalniach, holach, korytarzach, lobby, w urzędach, instytucjach, firmach, bankach, lotniskach, dworcach, hotelach, szpitalach, szkołach, innych obiektach użyteczności publicznej

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid

Spód: 100 % guma nitrylowa

SZEROKOŚĆ
60 cm
75 cm
85 cm
115 cm
150 cm
200 cm

DŁUGOŚĆ
Standardowa do 700 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj