close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Kleen-Scrape Gumowa antypoślizgowa, antystatyczna mata przeznaczona do stosowania zarówno wewnątrz i na zewnątrz obiektu. Wysoka jakość podkładu nitrylowego sprawia, że wycieraczka nie przesuwa się po podłożu i jednocześnie doskonale usuwa nadmiar wody z obuwia. Może być stosowana jako mata zabezpieczająca przed poślizgiem w pomieszczeniach przemysłowych. Wzór żebrowy i szachownica.

Dostępne Wzory : Ribbed, Chequerboard
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 4316

Dostępne opcje :

267.55

267.55

535.12

1 070.25


Kleen-Scrape to gumowa mata przemysłowa do zastosowań na zewnątrz i do wewnątrz. Ergonomiczna, antypoślizgowa, antystatyczna, o uniwersalnym zastosowaniu, przede wszystkim dla przemysłu i pomieszczeń o wilgotnym podłożu. W wersji z wytłoczeniem żebrowym, jak i szachownicy.

Jest uniwersalna, można ją stosować na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Mata jest odporna na działanie światła, więc nie blaknie. Odporna jest też na działanie olejów, smarów, rozpuszczalników. Idealnie sprawdzi się w halach produkcyjnych, warsztatach, pomieszczeniach z mokrą podłogą. Kleen-Scrape jest też antypoślizgowa, a to za sprawą zastosowania prawdziwej gumy nitrylowej. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Specjalne wypustki na spodzie dodatkowo stabilizują matę uniemożliwiając jej niekontrolowane przesuwanie się.

Mata jest antystatyczna, niweluje nagromadzony ładunek elektryczny, co przy zastosowaniach w pomieszczeniach z wilgocią, czy rozlewającymi się płynami może okazać się istotne. Ponadto Kleen-Scrape można stosować na ogrzewanie podłogowe, a przy kierowaniu się naszymi zaleceniami dotyczącymi eksploatacji i konserwacji otrzymasz 2 lata gwarancji. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków

Uniwersalna, w halach produkcyjnych, warsztatach, pomieszczeniach z mokrą podłogą

MATERIAŁY
W całości wykonana z gumy nitrylowej.

Spód z antypoślizgowymi wypustkami.

ROZMIARY
Wzór żebrowany:

75 x 85 cm
85 x 150 cm
85 x 300 cm

Wzór szachownicy:

115 x 175 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj