close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Monotone Jednokolorowa wycieraczka podkreślająca wystrój wnętrz. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej i produkcji na wymiar matę możemy dopasować do każdego pomieszczenia. Antypoślizgowa guma nitrylowa na spodzie maty doskonale sprawdzi się w wejściu do hotelu, lotniska, firmy, banku i wszelkich obiektów użyteczności publicznej.

Dostępne Kolory : Slate, Holly, Cool Grey, Scarlet, Smokey Mount, Regal Red, Sahara, Navy, Raven Black, Taupe, Terracotta
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0962

Dostępne opcje :

200.56

200.56

401.15

501.42

791.48


Monotone jest bardzo funkcjonalną matą wejściową, a jednocześnie świetnie podkreśla design wnętrza. Trwałe poliamidowe włókna i żywe jednokolorowe powierzchnie mat, doskonale sprawdzą się przy wejściach, w holach, korytarzach, lobby w instytucjach, firmach, bankach, lotniskach, na dworcach, hotelach, szpitalach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Monotone efektywnie dba o czystość i higienę Twojej podłogi. Idealnie wychwytuje zabrudzenia, jak kurz, pył, piasek oraz woda, dzięki czemu nie dostają się one do wnętrza. Mata Monotone zapobiega nadmiernemu rozprzestrzenianiu się bakterii w budynku. Tym samym zmniejsza koszty sprzątania obiektu. Mniej wniesionych do środka zabrudzeń, to rzadsze sprzątanie i mniej użytych środków chemicznych. Mata jest jednocześnie antypoślizgowa i antystatyczna. Spód wykonany jest z niezwykle wytrzymałej gumy nitrylowej i pokryty wypustkami zapobiegającymi niekontrolowanemu przesuwaniu się maty. Zmniejsza więc ryzyko poślizgnięcia się, upadku i urazów. Oprócz tego, niweluje nagromadzony ładunek elektryczny- posiada zatem właściwości antystatyczne.

Monotone Jest trwała i wytrzymała. Włókna poliamidowe są solidne, a trwałe zwulkanizowanie ich z gumowym spodem pozwala na długoletnią eksploatację maty nawet w obiektach o nasilonym ruchu pieszym. Jednocześnie Monotone nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Mata może być stosowana na ogrzewanie podłogowe. Będąc odporną na działanie światła, nie blaknie, a jej kolory długo pozostają żywe i nasycone. Postępując zgodnie z naszymi zaleceniami dotyczącymi eksploatacji i konserwacji produktu, otrzymujesz aż 2 lata gwarancji. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE Do użytku wewnątrz budynków

Przy wejściach, w holach, korytarzach, lobby, w instytucjach, firmach, bankach, lotniskach, dworcach, hotelach, szpitalach, szkołach, innych obiektach użyteczności publicznej

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid

Spód: 100 % guma nitrylowa z dodatkowymi wypustkami

ROZMIARY
60 x 85 cm
85 x 120 cm
85 x 150 cm
85 x 300 cm
115 x 175 cm
115 x 240 cm

SZEROKOŚĆ
85 cm
115 cm
150 cm

DŁUGOŚĆ
Standardowa do 400 cm
Na zamówienie do 700 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj