close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Water-Horse Podgumowana, antypoślizgowa mata przeznaczona do zbierania zabrudzeń zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Włókno maty jest w kształcie małych kwadratów oddzielonych od siebie rowkami retencyjnymi. Dzięki takiej konstrukcji mata świetnie sprawdza się na zewnątrz w czasie opadów deszczu czy śniegu. Takie rozwiązanie wspaniale sprawdza się w wejściach do firm, urzędów, banków, szkół i innych placówek użyteczności publicznej.

Dostępne Kolory : Brown, Black
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 3600

Dostępne opcje :

192.86

192.86

364.30

455.40

718.62

985.77


Water Horse to specjalistyczna mata wejściowa do zastosowań na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Jej nowatorska konstrukcja jest niesamowicie wytrzymała i pozwala na ponadprzeciętną retencję wody, zwłaszcza podczas intensywnych opadów deszczu, czy śniegu. Idealna przy wejściach do urzędów, instytucji, firm, banków, hoteli, restauracji, szpitali, szkół i placówek edukacyjnych oraz innych obiektów użyteczności publicznej.

Mata świetnie utrzymuje czystość i higienę. Powstrzymuje zabrudzenia i wodę przy wejściu do budynku, zwłaszcza w czasie obfitych opadów. Zapobiega tym samym roznoszeniu brudu w obiekcie i ogranicza koszty sprzątania obiektu. Specjalna konstrukcja wafla i podniesione ranty pozwalają na ponadprzeciętne akumulowanie zabrudzeń i wody. A im mniej zabrudzeń i śladów po mokrych butach, tym rzadziej trzeba sprzątać. Rzadsze sprzątanie to także mniejsza ilość zużytych środków czyszczących i dezynfekujących.

Water-Horse jest także antypoślizgowy. Spód maty wykonany jest z antypoślizgowej gumy nitrylowej oraz wypustek zapobiegających niekontrolowanemu przesuwaniu się maty. Dzięki temu produkt zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się, upadku i ewentualnych urazów. Wycieraczka jest niesamowicie wytrzymała. Polipropylenowa konstrukcja tłoczonego wafla jest niebywale odporna na zgniatanie. Dodatkowo, podniesione ranty pomagają w efektywnej absorpcji wody. Water-Horse nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Ponadto matę można stosować wewnątrz pomieszczeń, w tym na ogrzewaniu podłogowym. Jest odporna na działanie światła (kolory nie blakną). Udzielamy na matę 2 lata gwarancji przy stosowaniu się do naszych zasad użytkowania i konserwacji. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Przy wejściach do urzędów, instytucji, firm, banków, hoteli, restauracji, szpitali, szkół, placówek edukacyjnych, innych obiektów użyteczności publicznej.

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % polipropylen

Spód: 100 % guma nitrylowa z dodatkowymi wypustkami

ROZMIARY
60 x 90 cm
85 x 120 cm
85 x 150 cm
115 x 175 cm
115 x 240 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj