close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata z Logo Ad Mat Podgumowana, antypoślizgowa mata stworzona jako trwały nośnik informacji podczas kampanii reklamowych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Dzięki wysokiej precyzji nadruku idealnie nadaje się jako wewnętrzna forma marketingu. Treści zawarte na macie nie podlegają procesowi blaknięcia. Stosowana w punktach obsługi klienta, w salonach sprzedaży na wystawach, targach i imprezach kulturalnych.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :


Ad-Mat to mata reklamowa wykonana z poliestru i gumy nitrylowej. Dzięki takiej kompozycji możliwe są dowolne fotorealistyczne nadruki sublimacyjne, które są trwałe i odporne na blaknięcie. Przeznaczona do użytku wewnątrz budynków, idealnie funkcjonuje jako mata na wystawy, targi, imprezy sportowe, konkursy, czy wydarzenia kulturalno-promocyjne. Jako nośnik reklamowy zwraca uwagę podczas kampanii informacyjnych i akcji marketingowych, w salonach samochodowych, punktach sprzedaży POS, przy wejściach.

Ad-Mat można prać w pralce w 30 °C. Spód wykonany z gumy nitrylowej jest antypoślizgowy, nie zawiera szkodliwego PVC, co za tym idzie nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Jest za to elastyczny niezależnie od warunków temperaturowych i stabilnie leży na podłodze. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Na wystawy, targi, gale, pokazy, imprezy sportowe, konkursy, wydarzenia kulturalno-promocyjne, kampanie informacyjne, akcje marketingowe, w salonach samochodowych, punktach sprzedaży POS, przy wejściach.

MATERIAŁY
Poliester

Guma nitrylowa

ROZMIARY
40 x 60 cm
50 x 75 cm
60 x 85 cm
85 x 120 cm
85 x 150 cm
85 x 300 cm
115 x 180 cm
150 x 300 cm
150 x 380 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj