close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Big Size Promocyjna mata wielkopowierzchniowa stosowana jako nośnik reklamy na galach, targach, eventach, imprezach kulturalnych czy sportowych . Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji wysokiej jakości materiałów mata może osiągnąć szerokość 4metrów i długość do 40metrów.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :


Big-Size to wielkogabarytowa mata reklamowa wykonana z solidnego poliamidu oraz tekstylnego lub polimetalowego spodu. Doskonale dobrane materiały i zaawansowana technologia produkcji pozwalają uzyskać maty o długości nawet 40 metrów. Dedykowana do użytku wewnątrz budynków, sprawdzi się jako mata na targi, wystawy, imprezy masowe, wydarzenia sportowe, kulturalne, promocyjne, konkursy, kampanie informacyjne, akcje marketingowe, do sklepów wielkopowierzchniowych, w salonach samochodowych, punktach sprzedaży POS, do hallu, lobby, czy patio.

Mata promocyjna Big-Size spełnia bardzo istotną funkcję. Tworzy na podłodze reklamę, której nie da się nie zauważyć. Do tego możliwe są dowolne projekty z użyciem palety Pantone. Matę można swobodnie odkurzać, tak jak dywany, czy wykładziny. Bardzo łatwo usunąć plamy z wosku, wina, lakieru do paznokci, makijażu, a także gumy do żucia, czy sierść zwierząt. Produkowana w Europie, nie zawiera szkodliwego PVC.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz

Na targi, wystawy, gale, pokazy, imprezy masowe, wydarzenia sportowe, kulturalne, promocyjne, konkursy, kampanie informacyjne, akcje marketingowe, do sklepów wielkopowierzchniowych, salonów samochodowych, punktów sprzedaży POS, do hallu, lobby, patio

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid

Spód: tekstylny lub polimetalowy (nie zawiera PVC!)

ROZMIARY
Specjalne rozmiary

SZEROKOŚĆ
do 400 cm

DŁUGOŚĆ
20m do 40m

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj