close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata z Logo Event Mat Wewnętrzna, welurowa mata promocyjna stosowana w kampaniach reklamowych w czasie targów, wystaw, konkursów, imprez kulturalnych czy sportowych. Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji odpowiednich materiałów mata może mieć szerokość 2m i długość nawet 20 metrów, co pozwala na promocję dużych treści widocznych z większych odległości.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :

476.60

476.60


Event-Mat to wielkopowierzchniowa mata promocyjna wyprodukowana z weluru i lateksu. Świetnie dobrane materiały i możliwości technologiczne pozwalają uzyskać egzemplarze o długości nawet 20 metrów. Skierowana do użytku wewnątrz budynków, jest rewelacyjna jako mata na eventy, targi, wystawy, imprezy masowe, wydarzenia kulturalne, sportowe, konkursy, promocje, kampanie informacyjne, akcje marketingowe, do salonów samochodowych, sklepów, punktów sprzedaży POS, do hallu, lobby, patio.

Mata promocyjna Event-Mat stanowi bardzo atrakcyjną propozycję reklamy na podłodze. Wyróżnia się wysoką jakością nadruków w rozdzielczości 76,2 dpi i z użyciem aż 44 kolorów. Do tego indywidualne projekty, możliwość czyszczenia odkurzaczem oraz świetny stosunek ceny do jakości. Produkowana w Europie, nie zawiera szkodliwego PVC.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz

Na eventy, targi, wystawy, gale, pokazy, imprezy masowe, wydarzenia sportowe, kulturalne, promocyjne, konkursy, kampanie informacyjne, akcje marketingowe, do sklepów wielkopowierzchniowych, salonów samochodowych, punktów sprzedaży POS, do hallu, lobby, patio

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % welur

Spód: Lateks (nie zawiera PVC!)

ROZMIARY
Specjalne rozmiary

SZEROKOŚĆ
do 2 m

DŁUGOŚĆ
do 20 m

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj