close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata z Logo Jet Print Velour Miękka welurowa mata z podłożem z gumy nitrylowej zapewniająca niezwykłą jakość i precyzję zarówno tekstu jak i drobnych, skomplikowanych detali. Doskonale sprawdza się jako mata promująca firmę lub produkt na wszelkiego rodzaju targach, wystawach, imprezach kulturalnych . Produkt stanowi idealne dopełnienie kampanii promocyjnej w sklepach czy punktach obsługi klienta.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :

440.81

440.81


Jet-Print Velour to mata wykonana z gładkiego weluru i gumy nitrylowej. Taka konfiguracja umożliwia osiąganie wybitnej jakości i precyzji nadruku. Dlatego jest to świetna mata promocyjna na pokazy, wystawy, targi, gale, konkursy, imprezy sportowe, wydarzenia kulturalne, kampanie informacyjne, czy akcje marketingowe do punktów sprzedaży POS i sklepów.

Spód maty promocyjnej Jet-Print Velour wykonany jest z gumy nitrylowej. Jest antypoślizgowy, nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Jest za to elastyczny i stabilnie leży na podłożu, niezależnie od temperatury otoczenia. Własności te pozwalają na pranie maty w pralce w temperaturze do 40 °C. W przypadku profesjonalnego serwisu, na matę udzielamy 2 letniej gwarancji. Produkowana w Europie.


Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Na pokazy, wystawy, targi, gale, konkursy, imprezy sportowe, wydarzenia kulturalne, kampanie informacyjne, akcje marketingowe, do punktów sprzedaży POS, sklepów

MATERIAŁY
Tkanina:100 % welur

Spód:100 % guma nitrylowa (nie zawiera PVC!)

ROZMIARY
Specjalne rozmiary

SZEROKOŚĆ
60 cm
75 cm
85 cm
115 cm
150 cm
200 cm

DŁUGOŚĆ
do 400 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj