close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata z Logo Kleen Way Rubber Podgumowana, antypoślizgowa mata stosowana w ciągach komunikacyjnych lub jako ekskluzywny „czerwony dywan” podczas imprez kulturalnych lub okolicznościowych. Dzięki możliwości nadrukowania logo lub dowolnego napisu lub piktogramu np. określającego kierunek przejścia jest to idealna mata do hoteli, restauracji, obiektów biurowych czy lotnisk.
Dostępność : Brak w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

536.28

536.28


Kleen-Way Rubber to wewnętrzna mata komunikacyjna do obiektów biurowych, firm, instytucji, hoteli, restauracji, klubów, sklepów, salonów usługowych i budynków użyteczności publicznej. Idealnie sprawdzi się do wsparcia identyfikacji wizualnej i brandingu, czy jako czerwony dywan podczas imprez okolicznościowych.

Zredukuj koszty sprzątania w budynkach oraz zadbaj o czystość i higienę. Większość zabrudzeń z maty nie jest roznoszone po obiekcie. Matę można swobodnie czyścić odkurzaczem. Usuwanie plam z wosku, wina, lakieru do paznokci, makijażu, jak również gumy do żucia, czy sierści zwierząt nie nastręcza problemów. Użytkując matę zgodnie z przeznaczeniem i konserwując ją według naszych zaleceń otrzymasz 2 letnią gwarancję.

Zapobiegaj wypadkom spowodowanym potknięciami lub poślizgnięciami, dzięki czystym i suchym podłogom. Ryzyko wypadku zminimalizuje też gumowe spód, który przy większych gabarytach maty zapobiega przesuwaniu się jej. Kleen-Way również dobrze tłumi hałas. Goście i odwiedzający będą czuć się bezpiecznie i komfortowo. A przy tym można łatwo wspierać branding swojego biznesu. Dzięki precyzyjnej metodzie druku Jet-Print można wykonać dowolny nadruk, napis, logo o wysokiej szczegółowości. Przy maksymalnej długości maty aż 20 m można skutecznie zadbać o wizerunek marki, identyfikację wizualną firmy, tożsamość korporacyjną, czy promocję usług. Produkowana w Europie.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Do obiektów biurowych, firm, instytucji, hoteli, restauracji, klubów, sklepów, salonów usługowych, budynków użyteczności publicznej.

Do wsparcia identyfikacji wizualnej i brandingu, jako czerwony dywan

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid

Spód: 100 % guma

ROZMIARY
Specjalne rozmiary

SZEROKOŚĆ
85 cm
115 cm
150 cm
200 cm

DŁUGOŚĆ
do 20 m

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj