close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata z Logo Outdoor Podgumowana mata z runem typu „trawka” doskonale sprawdzająca się jako zewnętrzny nośnik reklamowy. Logo Outdoor jest stosowana w wejściu do sklepu, hotelu, restauracji czy salonu usługowego. Nylonowe włókno wtopione w nitrylową gumę jest trwałe i idealnie zdaje egzamin jako wycieraczka wychwytująca zabrudzenia.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 3141

Dostępne opcje :

967.22

967.22


Logo Outdoor to zewnętrzna mata igłowa do umieszczenia przed wejściem do budynku biurowego, firmy, instytucji, hotelu, restauracji, sklepu, salonu usługowego, czy obiektu użyteczności publicznej. Doskonale radzi sobie jako wsparcie identyfikacji wizualnej, nośnik reklamowy i informacyjny oraz jako wycieraczka.

Ogranicz koszty sprzątania w budynkach oraz zadbaj o czystość i higienę. To wszystko umożliwią Ci specjalnie spreparowane włókna poliamidowe, które są trwałe i wyśmienicie zatrzymują piasek, brud oraz wilgoć przy wejściach. Dzięki temu zabrudzenia nie są roznoszone po obiekcie. Matę można swobodnie czyścić odkurzaczem oraz metodą parową. Stosując się do naszych zaleceń eksploatacji i konserwacji maty otrzymasz 2 lata gwarancji. Jednocześnie zapobiegaj wypadkom spowodowanym potknięciami lub poślizgnięciami. Dzięki zatrzymaniu zabrudzeń na wejściu do obiektu, czyste i suche podłogi wewnątrz zmniejszą ryzyko wystąpienia wypadku. Aby zapobiec przemieszczaniu się maty zastosowana została elastyczna, antypoślizgowa guma nitrylowa oraz specjalne wypustki. Logo Outdoor nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje.

Logo Outdoor wspiera też identyfikację wizualną biznesu. Dzięki zaawansowanej technologii druku można osiągnąć precyzyjny nadruk, w tym napis, czy logo. Grafiki nadrukowane na macie są odporne na promieniowanie słoneczne i nie płowieją. Doskonały sposób, aby zadbać o branding biznesu, tożsamość korporacyjną, czy promocję marki. Mata zapewnia ciekawą fakturę trawy, która może zostać pokryta dowolnym nadrukiem. Łatwo uzyskasz efekt WOW!. Z kolei trawiasta struktura – w przeciwieństwie do tanich produktów z PVC – osiągnięta została dzięki specjalnie procesowanym włóknom poliamidowym. Dlatego jest nadzwyczajnie wytrzymała, igły trawy są solidne i trwale związane z podłożem.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku na zewnątrz budynków

Przed wejściami do budynków biurowych, firm, instytucji, hoteli, restauracji, sklepów, salonów usługowych, obiektów użyteczności publicznej.

Jako wsparcie identyfikacji wizualnej, nośnik reklamowy i informacyjny, wycieraczka.

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % poliamid

Spód: 100 % guma nitrylowa z dodatkowymi wypustkami

ROZMIARY
Specjalne rozmiary

SZEROKOŚĆ
50 cm
85 cm
115 cm
150 cm
200 cm

DŁUGOŚĆ
do 400 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj