close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata z Logo Patio Wewnętrzna, gładka mata reklamowa, na której można zamieścić dowolny napis lub treść reklamową. Dzięki zastosowaniu gumy winylowej mata ma niską cenę i często służy jako ekonomiczna forma budowania wizerunku firmy. Stosowana jako forma promocji i reklamy wprowadzanych nowości produktowych w sklepach, punktach obsługi klienta i biurach. Mata może mieć długość nawet do 20m.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :


Patio to wewnętrzna mata z logo, nadrukiem, napisem. Gładkie, welurowe włókna pozwalają na precyzyjny nadruk, który przyciąga uwagę przechodniów. Zwłaszcza, że można go umieścić na długości aż 20 metrów. Sprawdzone rozwiązanie do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, do umieszczenia przy wejściach do sklepów, punktów POS, salonów, biur oraz podczas promocji nowości produktowych.

Patio wyróżnia się tym, że wygląda na drogą, a w rzeczywistości jest tania. Jeśli zatem potrzebna jest mata z logo, a cena to główne kryterium determinujące wybór produktu, warto zwrócić na nią uwagę. Niska cena to efekt zastosowania popularnego winylu, jako warstwy spodniej oraz użycia mniejszej palety 8 kolorów. Patio to nie tylko ekonomiczna mata promocyjna, ale i dobra wycieraczka, którą można prać w pralce w 30 °C. Produkowana w Europie.


Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków

Do budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej, do umieszczenia przy wejściach do sklepów, punktów POS, salonów, biur, podczas promocji nowości produktowych oraz jako gadżet reklamowy, upominek firmowy, gratis targowy, artykuł promocyjny, do merchandisingu.

MATERIAŁY
Tkanina: 100 % welur

Spód: 100 % winyl

ROZMIARY
39 x 58 cm
58 x 78 cm
78 x 118 cm
78 x 150 cm
105 x 150 cm

Maksymalny rozmiar z rantem 2,1 x 10 m

Maksymalny rozmiar bez rantu 2,0 x 20 m

Inne wymiary po wcześniejszym uzgodnieniu

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj