close× Zadzwoń 41 354 30 72
Royal Rovlon Medi RTU RO-171RTU do medycznej dezynfekcji rąk i powierzchni Płyn przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do mycia i dezynfekcji pomieszczeń i różnego typu powierzchni mających, jak i niemających kontaktu z żywnością. Posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, drożdżakobójcze i wirusobójcze.
Dostępność : w magazynie
SKU : 4743

Dostępne opcje :

24.01

24.01

141.60


Płyn przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do mycia i dezynfekcji pomieszczeń i różnego typu powierzchni mających, jak i niemających kontaktu z żywnością. Posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, drożdżakobójcze i wirusobójcze.

SPOSÓB UŻYCIA
Dezynfekcja rąk: Pobrać minimum 3ml płynu i nanieść na uprzednio umyte, dobrze osuszone dłonie. Dokładnie wcierać, rozprowadzając po wewnętrznych i zewnętrznych częściach dłoni przez około 30 sekund. Nie spłukiwać wodą. Pozostawić do wyschnięcia. Działanie biobójcze w czasie 60 sekund. Mycie i dezynfekcja powierzchni oraz drobnego sprzętu i urządzeń w placówkach opieki zdrowotnej (szpitale, gabinety lekarskie i rehabilitacyjne itp.), opiekuńczo-leczniczych, oświatowych i wychowawczych, oraz w obiektach, gdzie wymagane są wysokie standardy higieniczne (m.in. gabinety odnowy biologicznej, kosmetyczne i fryzjerskie, solaria, kluby fitness, spa, hotele): spryskać płynem przy pomocy atomizera lub nanieść na czyściwo i przetrzeć. Pozostawić do odparowania. Powierzchnie mające kontakt z żywnością spłukać wodą o jakości wody pitnej. Dezynfekcja pomieszczeń: oprysk drobnokropelkowy. Nie rozcieńczać, stosować zgodnie z instrukcją urządzenia.
UWAGA: Skuteczność biobójczą na powierzchniach uzyskuje się w czasie: 5 min – bakterie, wirusy; 15 min - grzyby.

ZAWIERA
Alkohol etylowy; alkohol izopropylowy; chlorek didecylodimetyloamonu; C9-C11 Alkohole etoksylowane > 2,5EO
Zawiera: Środki dezynfekujące < 5%; kationowe środki powierzchniowo czynne < 5%; niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%; fosfoniany

WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

TERMIN TRWAŁOŚCI
2 lata od daty produkcji.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj