close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Bruker RO-219 Neutralny preparat do czyszczenia kostki brukowej dachówek ceramicznych, klinkieru, schodów betonowych itp. Skutecznie usuwa zabrudzenia w postaci brązowawych i zielonkowatych nalotów oraz zabezpiecza przed ponownym osadzaniem się podobnych zanieczyszczeń.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0

Dostępne opcje :

79.26

79.26


Royal RO-219 Bruker 5L. Neutralny preparat do czyszczenia kostki brukowej, dachówek ceramicznych, klinkieru, schodów betonowych itp. Skutecznie usuwa zabrudzenia w postaci brązowawych i zielonkowatych nalotów oraz zabezpiecza przed ponownym osadzaniem się podobnych zanieczyszczeń.

Sposób użycia.
Produkt usuwa niepożądane osady samoczynnie, wystarczy nanieść preparat za pomocą spryskiwacza. W przypadku silnych zanieczyszczeń należy usunąć je mechanicznie przy pomocy szczotki po ok 24 godzinach od zastosowania preparatu. Po usunięciu zanieczyszczeń można ponownie spryskać czyszczoną powierzchnię w celu zaimpregnowania. Nie zaleca się stosowania podczas deszczu i w nasłonecznionym miejscu.

Przechowywanie:
Przechowywać w zamknięciu i poza zasięgiem dzieci. W oryginalnych, szczelnie zamkniętych pojemnikach w temp.0 - 40º C. Chronić przed promieniami słonecznymi i mrozem.

Opakowania: 5L

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj