close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL GLONEX - środek do zwalczania glonów, bakterii i wirusów w basenach Środek zaleca się do stosowania na basenach zarówno odkrytych, jak i krytych pływalniach. Utrzymuje wodę w czystości i zapobiega powstawaniu glonów oraz niszczy już istniejące. Działa bakteriobójczo i grzybobójczo w zakresie grzybów drożdżakopodobnych.
Dostępność : w magazynie
SKU : 3716

42.96

42.96


Zastosowanie: GLONEX jest przeznaczony do zwalczania glonów w basenach kąpielowych. Preparat ma silne działanie niszczące glony oraz zapobiegające ich powstawaniu. Stosowanie preparatu GLONEX poprawia klarowność wody.

Sposób użycia: W przypadku widocznych glonów, ciemnych miejsc na powierzchniach i mętnej wodzie preparat GLONEX stosuje się w dawce szokowej 240-400g/ m3 wody jeden raz na dobę, do ustąpienia zakażenia. Następnie zapobiegawczo 80g/ m3 dwa razy w tygodniu lub częściej, jeśli wymaga tego sytuacja. Preparat GLONEX może być stosowany w automatycznych stacjach dozujących. Dawki podano w przeliczeniu na zawartość substancji aktywnej w preparacie. Przy stosowaniu łącznie z preparatami chlorowymi (CHLOROSHOCK, CHLOROTAB) dawki mogą ulec nawet 10-krotnemu obniżeniu.

Uwaga: Nigdy nie mieszać preparatów bezpośrednio ze sobą. Po upływie 15 minut od dozowania preparatu do wody basenowej można rozpocząć korzystanie z basenu. GLONEX: 100g = 100ml

Ostrzeżenie: Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przez nieprawidłowe użycie środka. Przed użyciem przeczytaj etykietę lub kartę charakterystyki.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj