close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Grill Ex RO-54G - pianka rozpuszczająca zabrudzenia piekarników, grillów itp Czyszczenie piekarników, grilli i kominków bez szorowania? Pianka która skutecznie rozpuszcza przypalone, tłuste i uporczywe zabrudzenia z powierzchni. Przeznaczony do piekarników, grilli, pieców konwekcyjnych, frytkownic, blach piekarniczych, itp. Doskonale usuwa smoliste zanieczyszczenia z dymu na szybach kominkowych oraz w komorach wędzarniczych. Preparat pozwala uniknąć żmudnego szorowania i skrobania po powierzchniach przypalonych.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0836

Dostępne opcje :

25.25

25.25

88.83

171.74


Przeznaczenie: Preparat w piance do usuwania zapieczonego tłuszczu z piekarników, grilli, pieców konwekcyjnych, blach piekarniczych itp. Doskonale usuwa smoliste zanieczyszczenia z dymu na szybach kominkowych oraz w komorach wędzarniczych.

Sposób użycia: Produkt gotowy do użytku. Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, po 15 minutach wyczyścić mechanicznie, a następnie spłukać wodą. Silne zabrudzenia mogą wymagać kilkukrotnego doczyszczania.

Zawiera: wodorotlenek sodu, niejonowe środki powierzchniowo czynne 5-15%, fosfoniany < 5%.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 2 lata od daty produkcji.

Opakowania: 1L x 12 szt., 5L x 4 szt., 10L.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj