close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL pH Aqua Plus - Granulat do podwyższania pH wody w basenach kąpielowych Nie zawiera jonów chlorkowych. Może być stosowany w zalecanych stężeniach z innymi środkami do utrzymywania czystości basenów.
Dostępność : Brak w magazynie
SKU : 0000

32.80

32.80


Zastosowanie: Preparat pH AQUA PLUS przeznaczony jest do podwyższania pH wody w basenach kąpielowych. Preparat nie zawiera jonów chlorkowych. Może być stosowany w zalecanych stężeniach z innymi środkami do utrzymywania czystości basenów.

Sposób użycia: Odczyn pH wody basenowej powinien wahać się w granicach od 7,0 do 7,4. Każde odchylenie od tego poziomu powoduje osłabienie działania stosowanych środków dezynfekcyjnych, podrażnienie spojówek, podrażnienia skóry, korozję elementów metalowych itp. W celu podwyższenia pH o 0,1 jednostki należy użyć 7g preparatu pH AQUA PLUS na każdy 1m3 wody. Przed użyciem odpowiednią ilość preparatu należy rozpuścić w 10L wody (w przypadku konieczności znacznej korekty pH wody basenowej do rozpuszczenia preparatu należy użyć większej ilości wody).

Roztwór wodny preparatu pH AQUA PLUS należy wlać bezpośrednio do basenu w pobliżu dopływu wody w czasie, gdy w basenie nie ma kąpiących się osób.

Uwaga: Do momentu całkowitego rozpuszczenia się preparatu może pojawić się zmętnienie wody.

pH AQUA PLUS - 1 łyżeczka preparatu to ok. 5g

Ostrzeżenie: Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane przez nieprawidłowe użycie środka. Przed użyciem przeczytaj etykietę lub kartę charakterystyki.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj