close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Glasreiniger RO-5 - mycie okien oraz wszystkich powierzchni szklanych Mycie okien oraz powierzchni szklanych zawsze było dla Ciebie udręką? Płyn Glasreiniger usuwa tłuste zabrudzenia i kurz,a dzięki zawartości alkoholu szybko wysycha nie pozostawiając smug i zacieków. Przeznaczony do mycia szyb, okien, wszelkich powierzchni szklanych, lakierowanych, ram okiennych, urządzeń biurowych i przedmiotów z tworzyw sztucznych.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0312

Dostępne opcje :

11.88

11.88

34.80

67.86


Przeznaczenie: Preparat przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni szklanych, lakierowanych, ram okiennych, urządzeń biurowych i przedmiotów z tworzyw sztucznych. Skutecznie usuwa tłuste zabrudzenia i kurz, nie pozostawia smug. Antystatyczny. Zapobiega zaparowywaniu luster. Przeznaczony dla firm sprzątających oraz gospodarstw domowych.

Sposób użycia: Produkt gotowy do użycia. Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, równomiernie rozprowadzić, następnie wytrzeć do sucha szmatką niepozostawiającą włókien. Nie zaleca się stosowania preparatu na nasłonecznionych oknach.

Zawiera: Alkohole C2-C3; 2-butoksyetanol anionowe środki powierzchniowo czynne < 5%, kompozycja zapachowa.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 2 lata od daty produkcji.

Opakowania: 750 ml x 12 szt., 5L x 4 szt., 10L, 20L

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj