close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Zabójca Lodu RO-205 - środek do rozuszczania lodu, śniegu Preparat do usuwania, roztapiania lodu i śniegu z chodników, schodów, podjazdów, bezpieczny dla kostki brukowej i zabezpieczonego betonu, preparat w postaci granulatu, ułatwiający oczyszczanie powierzchni z lodu i ubitego śniegu oraz do osuszania pomieszczeń z wilgoci. Preparat utrzymuje rozmrożoną powierzchnię bez tworzenia się szronu, przez okres do 2 dni od chwili posypania jej płatkami. Może być stosowany na beton, kostkę brukową i na wszystkie inne powierzchnie utwardzone. Jest skuteczny przy temperaturze powietrza do - 20 stopni C. Nie roztapia lodu tylko powoduje jego kruszenie (bez błota pośniegowego), ułatwiając usunięcie z chodników, parkingów, podjazdów, stacji paliw, placów zakładowych, platform spedycyjnych, wejść do szkół i sklepów.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0000

Dostępne opcje :

129.84

129.84

259.67


Przeznaczenie: Produkt w postaci płatków przeznaczony do usuwania ubitego śniegu i lodu w temperaturze do -20°C oraz osuszania zawilgoconych pomieszczeń. Preparat utrzymuje rozmrożoną powierzchnię bez tworzenia się szronu przez okres do 2 dni od chwili posypania jej płatkami (zależnie od intensywności opadów i temperatury). Preparat nie wykazuje ujemnych efektów na zabezpieczonym betonie o grubości min. 2 cm od zbrojenia stalowego.. Zabójca lodu przy zalecanym dawkowaniu jest bezpieczny dla nieuszkodzonych powierzchni betonowych oraz podłoży piaskowych i materiałów granulowanych.

Sposób użycia: Zaleca się powierzchowne stosowanie preparatu w ilości 20-120 g/m². Skuteczność działa zależy od temperatury otoczenia oraz grubości warstw lodu lub ubitego śniegu. W kontakcie z produktem stosować rękawice ochronne. Osuszanie pomieszczeń – pozostawić preparat w otwartym wiaderku.

Zawiera: chlorek wapnia, chlorek magnezu.

Warunki przechowywania: Przechowywać przechowywać tylko w oryginalnych szczelnie zamkniętych opakowaniach, w suchym i dobrze wentylowanym, ciemnym pomieszczeniu. Chronić przed wilgocią aby uniknąć zbrylenia.

Termin trwałości: 2 lata od daty produkcji.

Opakowania: 5kg, 10kg, 20kg.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj