close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Aqua Magic RO-210 - odświeżanie wody w spłuczkach toalet bezodpływowych Środek do spłuczki w toaletach przenośnych. Preparat do górnego zbiornika (spłuczki) na czystą wodę, przeznaczony do stosowania w toaletach przenośnych. Środek odświeża wodę do spłukiwania muszli nadając jej przyjemny zapach lasu. Zwiększa skuteczność spłukiwania i zapobiega powstawaniu osadów i glonów na wewnętrznych ściankach zbiornika na czystą wodę.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0126

Dostępne opcje :

51.66

51.66

114.80

221.40


Przeznaczenie: Dodatek sanitarny przeznaczony do stosowania w toaletach przenośnych, kasetowych i stacjonarnych w kamperach, przyczepach kampingowych, autobusach oraz jachtach. Odświeża wodę do spłukiwania muszli nadając jej przyjemny zapach lasu. Zwiększa skuteczność spłukiwania i zapobiega powstawaniu osadów na wewnętrznych ściankach zbiornika na czystą wodę. Utrzymuje toaletę w higienicznym stanie.

Sposób użycia: Do zbiornika na wodę do spłukiwania o pojemności 15L należy wlać 100ml AQUA MAGIC, a następnie uzupełnić go wodą. Preparat nie jest przeznaczony do centralnego zbiornika z czystą wodą w kamperach, przyczepach kampingowych, autobusach, jachtach. Puste opakowania należy wypłukać wodą i wrzucić do odpowiedniego pojemnika selektywnej zbiórki odpadów.

Zawiera: alfa-tridecylo omega-hydroksy-poli(oksy-1,2-etanodyl) rozgałęziony, mieszanina alkoholi syntetycznych C2-C3, niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%, środki konserwujące (benzalkonium chloride), kompozycja zapachowa (hexyl cinamal).

Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. od 5°C do 35°C.

Termin trwałości: 3 lata od daty produkcji.

Opakowania: 2L x 6 szt., 5 L x 4 szt. 10 L.

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj