close× Zadzwoń 41 354 30 72
ROYAL Green Magic Bio RO-211 - dodatek sanitarny do przenośnych toalet Płyn do toalet chemicznych i turystycznych. Dodatek sanitarnym przeznaczonym do stosowania w toaletach przenośnych, kasetowych i stacjonarnych w kamperach, przyczepach kampingowych, autobusach oraz jachtach. Eliminuje nieprzyjemne zapachy pozostawiając trwały i świeży sosnowy zapach, redukuje powstawanie gazów, ułatwia opróżnianie zbiornika.
Dostępność : w magazynie
SKU : 0000

Dostępne opcje :

73.53

73.53

169.47

330.73


Przeznaczenie: Dodatek sanitarnym przeznaczonym do stosowania w toaletach przenośnych, kasetowych i stacjonarnych w kamperach, przyczepach kampingowych, autobusach oraz jachtach. Eliminuje nieprzyjemne zapachy pozostawiając trwały i świeży sosnowy zapach, redukuje powstawanie gazów, ułatwia opróżnianie zbiornika. Utrzymuje twoją toaletę w czystości.

Sposób użycia: Dodać 75ml płynu do 12-to litrowego, czystego zbiornika na fekalia, a następnie dodać 2L wody. Do większego zbiornika stosować proporcjonalnie większe dawki produktu i wody. Preparat nie jest przeznaczony do spłuczki oraz centralnego zbiornika z czystą wodą w kamperach, przyczepach kampingowych, autobusach, jachtach. Toaleta powinna być opróżniona do przeznaczonego na fekalia urządzenia ściekowego. Puste opakowania należy wypłukać wodą i wrzucić do odpowiedniego pojemnika selektywnej zbiórki odpadów.

Zawiera: amidy, C8-C18 parzyste, C18 nienasycone, N,N-bis(hydroksyetylowe), nonylfenol, etoksylowany, chlorek benzyloalkilodwumetylo amoniowy, glioksal, niejonowe środki powierzchniowo czynne 5 – 15%, kationowe środki powierzchniowo czynne < 5%, środki dezynfekcyjne < 5%, kompozycja zapachowa (limonene).

Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. od 5°C do 35°C. Chronić przed mrozem i bezpośrednim nasłonecznieniem.

Termin trwałości: 3 lata od daty produkcji.

Opakowanie: 2L x 6 szt., 5 L x 4 szt., 10 L

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj