close× Zadzwoń 41 354 30 72
Mata Kable-Mat Rubber Top Kable-Mat Rubber Top to w całości gumowa mata bezpieczeństwa do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Organizuje i osłania przewody, a co najważniejsze zapobiega ewentualnym potknięciom o luźno leżące na podłodze kable. Dedykowana do biur, branży RTV oraz IT, telekomunikacji, restauracji, pubów, hal produkcyjnych, czy miejsc publicznych. Sprawdzi się podczas prac remontowych, konserwatorskich, przy porządkowaniu i organizacji kabli, na imprezach kulturalnych, sportowych, koncertach i eventach.
Dostępność : czas oczekiwania powyżej 14dni
SKU : 0

Dostępne opcje :

262.48

262.48


Kable-Mat Rubber Top to w całości gumowa mata bezpieczeństwa do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Organizuje i osłania przewody, a co najważniejsze zapobiega ewentualnym potknięciom o luźno leżące na podłodze kable. Dedykowana do biur, branży RTV oraz IT, telekomunikacji, restauracji, pubów, hal produkcyjnych, czy miejsc publicznych. Sprawdzi się podczas prac remontowych, konserwatorskich, przy porządkowaniu i organizacji kabli, na imprezach kulturalnych, sportowych, koncertach i eventach.

Skutecznie chowa przewody w specjalnie zaprojektowanym dla nich kanale na spodniej stronie maty. Wgłębienie pozwala na organizację przewodów, ich ochronę oraz zapobiega ewentualnemu potknięciu się o nie. Cieńsze kable zostają zamaskowane pod matą nie powodując jej unoszenia. Mata może być stosowana na ogrzewanie podłogowe. Kable-Mat Rubber Top jest antypoślizgowa dzięki temu że w całości wykonana z gumy nitrylowej. Nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje.

Krawędzie z ostrzegawczymi kolorami (żółto-czarne pasy) to doskonałe wizualne ostrzeżenie, które łatwo dostrzec, przez co zwiększa się czujność i ogranicza ryzyko wypadku. Mata jest też odporna na działanie światła, zatem nie blaknie. Łatwo ją czyścić i to na dwa różne sposoby. Można zabrudzenia zmieść lub spłukać wodą pod ciśnieniem. Przy tym, jeśli będziesz użytkować i konserwować matę zgodnie z naszymi zaleceniami otrzymasz 2 lata gwarancji.

Informacje techniczne
ZASTOSOWANIE
Do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Maskownica kabli do maskowania, organizowania, zabezpieczania przewodów.

Do biur, branży RTV oraz IT, telekomunikacji, restauracji, pubów, hal produkcyjnych, miejsc publicznych, podczas prac remontowych, konserwatorskich, przy porządkowaniu i organizacji kabli, na imprezach kulturalnych, sportowych, koncertach i eventach.

MATERIAŁY
W całości wykonana z gumy nitrylowej.

Spód z zintegrowanym kanałem na przewody.

Krawędzie: ostrzegawcze, ukośne, żółto-czarne pasy.

ROZMIARY
40 x 120 cm

Opinie

    Dodaj Opinię jako pierwszy

Dodaj